Michał Czarnecki

Ilustracja do artykułu mmm.jpg

Nagrody: XVI Bliskie Spotkania z Poezją Śpiewaną w Kuźnicy: I miejsce, nagroda Złota Podkowa; Festiwal Ogólnopolski Piosenki Artystycznej w Ślesinie: II miejsce; Festiwal Piosenki Artystycznej Wschody w Lublinie: II miejsce; XVII Bliskie Spotkania z Poezją Śpiewaną w Kuźnicy: I miejsce, nagroda Złota Podkowa; Wojewódzki Przegląd Zespołów Rockowych „Rockowania”: I miejsce oraz nagroda specjalna: możliwość zagrania koncertu na żywo w studiu

Festiwale i koncerty: Otwarcie pierwszej edycji festiwalu Halfway z zespołem Lifemotiv; 24. Biłgorajskie Spotkania z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską; udział w 49. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie - jednym z najważniejszych i najbardziej cenionych konkursów w Polsce, wydanie oraz koncerty promujące płytę „O Człowieku”, zespołu Lifemotiv, jako członek zespołu Lifemotiv, a także indywidualnie, występował na scenach m.in. w Białymstoku, Poznaniu, Lublinie , Krakowie, Suwałkach i innych miastach.

Program stypendium

Program stypendium obejmuje napisanie tekstów, skomponowanie muzyki, aranżację utworów oraz produkcję solowej płyty. Będzie to druga płyta z utworami i podobnie jak poprzednia, będzie zawierać nawiązania do Białegostoku.

Realizacja stypendium

Do góry