KRZYSZTOF ZANIEWSKI

Ilustracja do artykułu KRZYSZTOF ZANIEWSKI.jpg

Dotychczasowy dorobek artystyczny, m.in.:

  • z zespołem "Microtown": udział w III Przeglądzie Zespołów Rockowych Rykozisko w Kadzidle (2010), udział w Ostrów Maz Rock Festival (2010), udział w Ogólnopolskim Festiwalu Open Air Rock Festival w Wejherowie (2010), udział w Konkursie Muzycznym im. Krzysztofa Klenczona w Szczytnie (2012);
  • z zespołem "Byen": udział w Antyrama Fest (2015), I nagroda w Konkursie Pamięci Wiesława Szymańskiego organizowanym przez Polskie Radio Białystok (2015), udział w Alive Music Festiwal (2015), koncert premierowy mini-albumu Kino Pokój (29 listopada 2015 r.)

Program stypendium

Program stypendium obejmuje nagranie płyty muzycznej z autorskim materiałem.

Zakres prac obejmuje: komponowanie i pisanie tekstów piosenek, realizację i zarejestrowanie materiału muzycznego w profesjonalnym studiu nagraniowym, współpracę z innymi, młodymi artystami z Białegostoku, mix i mastering piosenek, projekt graficzny okładki albumu, tłoczenie i wydanie płyty, koncert promujący album w Białymstoku, promocję w lokalnych mediach i w Internecie.

Realizacja stypendium

W ramach stypendium powstał mini-album zespołu Byen, na którym znajdują się 4 autorskie utwory (Śmieję się, gdy widzę słonie, Oslo, Pstryk, Burning dreams). Album został wydany w nakładzie 300 egzemplarzy.

Do góry